Monitoring floty pojazdów

Jesteś właścicielem firmy transportowej i szukasz nowoczesnego systemu monitorującego gps? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś!
xGPS to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży monitoringu, zarówno wszelkich pojazdów mechanicznych, jak i obiektów stałych. Działamy na rynku już od 1996 roku, a dzięki ogromnemu doświadczeniu, jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat, naszym klientom oferujemy najwyższej jakości systemy monitorujące. Świadczy o tym szerokie grono naszych stałych i zadowolonych klientów.

Jak działa nasz monitoring floty?

Monitoring floty w celu określenia położenia danego pojazdu, czy też obiektu, wykorzystuje globalny system lokalizacyjny, czyli dobrze znany GPS. Jest to system nawigacyjny oraz radionawigacyjny o światowym zasięgu, który wykorzystuje sztuczne satelity. Dzięki nim jesteśmy w stanie określić współrzędne geograficzne oraz wysokość n.p.m. danego pojazdu. Jest to możliwe dzięki 21 satelitom, które są umieszczone równomiernie na orbitach.

Co możesz zyskać dzięki nowoczesnym systemom do monitorowania floty?

Nasze systemy mają za zadanie monitoring floty. Oprócz udostępnienia lokalizacji pojazdów w czasie rzeczywistym oferuje również szereg dodatkowych opcji. Są to między innymi: możliwość uzyskania informacji o czasie pracy kierowców, jak również o dokładnym momencie rozpoczęcia oraz zakończenia jazdy. Dodatkowo nasz system pokaże wszelkie postoje, które miały miejsce podczas jazdy oraz zapisze i zachowa w archiwum przebieg każdej trasy. Jednak to nie koniec możliwości jakie możemy zaoferować. Nasz monitoring floty umożliwia pełną kontrolę nad wszystkimi pojazdami oraz pomaga w ograniczeniu kosztów ich eksploatacji. Wszystko to, dzięki możliwości monitorowania ilości zużycia paliwa, prędkości przejazdu, czy dynamiki jazdy. Dodatkowo nasze systemy dostarczają informacji o obrotach silnika oraz mocy nacisku na pedał gazu. Takie informacje otrzymasz w postaci raportu, który pomoże efektywnie zarządzać flotą transportową. Z kolei jeśli chcesz ograniczyć szkodliwy wpływ spalin samochodowych na środowisko, możesz skorzystać z naszej opcji ECO Driving, która pomoże ograniczyć emisję spalin, a tym samym zadba o nasze środowisko.

Monitoring floty jako zabezpieczenie przed kradzieżą

Nasz system monitoringu floty gwarantuje profesjonalne i nowoczesne zabezpieczania, które uniemożliwiają uruchomienie pojazdów przez niepowołane osoby. Ochrona pojazdów w taki sposób jest możliwa dzięki naszemu rozwiązaniu, które wykorzystuje pastylki DALLAS oraz ich czytnik. Jak działa to w praktyce? Otóż pojazd uruchomi tylko osoba do tego upoważniona, mająca pastylkę z odpowiednim numerem. Jeśli ktoś inny podejmie próbę uruchomienia Twojego auta, to natychmiast zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową i telefoniczną. Dodatkową opcją, jaką możemy zaoferować, jest zabezpieczenie polegające na blokadzie stacyjki. Taką blokadę możesz uruchomić w każdej chwili bez wychodzenia z domu!

Co zyskujesz dzięki naszym systemom monitorowania floty?

Nasi specjaliści dostępni są dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W sytuacjach niestandardowych, natychmiast zostaniesz poinformowany o tym, co się dzieje. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji w każdej chwili, co daje komfort bycia na bieżąco w razie niezidentyfikowanej próby uruchomienia jakiegokolwiek z Twoich pojazdów.

Dodatkowo nasz monitoring floty umożliwia korzystanie z najnowszych map, które są na bieżąco aktualizowane. Mapy pokażą bieżące natężenie ruchu oraz dostosują trasę do aktualnych warunków panujących na drogach. Dzięki temu Ty i Twoi kierowcy bezpiecznie i na czas dotrzecie do celu podróży.

Kolejnym nowoczesnym rozwiązaniem, jakie znajdziesz w naszej ofercie to system wyposażony w czujniki 3D. Takie czujniki odnotują każdą nagłą zmianę prędkości, czy też położenia, sugerującą kolizję, bądź wypadek. Jeśli będzie miała miejsce taka sytuacja, zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany. Co więcej, takie czujniki wykryją każdą próbę wciągnięcia pojazdu na lawetę.

Dostęp do podglądu lokalizacji każdego pojazdu masz przez całą dobę za pośrednictwem strony on-line, która wykorzystuje cyfrowe mapy całego świata. Pozycja pojazdu jest odświeżana co 60 sekund. Dodatkowo przez cały okres użytkowania naszego systemu, masz dostęp do raportów oraz zestawień dotyczących użytkowania Twojej floty transportowej.

Jeśli jesteś właścicielem firmy transportowej i szukasz nowoczesnych systemów monitorujących, które pozwolą efektywnie zarządzać flotą pojazdów, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie systemy, dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. Co więcej, system monitoringu możesz zamontować również w samochodzie prywatnym i śledzić ilość przejechanych kilometrów oraz ilość spalonego paliwa. Odwiedź jeden z naszych serwisów dostępnych w każdym województwie lub skontaktuj się z nami telefoniczne, a my pomożemy ochronić Twoją flotę transportową oraz zmniejszyć koszty jej eksploatacji nawet do 30%.