Rejestrator trasy GPS

Jesteś właścicielem floty kilkunastu pojazdów i poszukujesz rozwiązania, aby zawsze wiedzieć, gdzie znajdują się Twoje auta? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś!

 xGPS to profesjonalna firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku profesjonalnych systemów monitorowania. Systematycznie pogłębiamy naszą widzę i wdrażamy najnowsze technologie służące do monitorowania obiektów zarówno ruchomych jak i stałych. Nasze systemy cieszą się dużą popularnością, o czym może świadczyć między innymi duża liczba stałych i znaczących na rynku klientów.

Czym właściwie jest rejestrator gps?

GPS to z angielskiego Global Positioning System, czyli globalny system określający lokalizację. Jest to nowoczesny system nawigacyjny i radionawigacyjny, który wykorzystuje sztuczne satelity, aby określić współrzędne geograficzne pojazdu oraz jego wysokość n.p.m. Rejestrator gps wykorzystuje docelowo 21 satelitów, które potrafią określić pozycję pojazdu z dokładnością od 100 metrów do kilkunastu centymetrów.

Co zyskujesz dzięki naszym nowoczesnym rejestratorom tras GPS?

Dysponujemy rejestratorami gps, które po podłączeniu do Systemu Monitorowania są dodawane do naszej całodobowej bazy monitoringu gps. Dzięki systemowi do monitorowania możesz zapisać i archiwizować wszystkie trasy przejazdu, kontrolować czas jazdy kierowców, w tym moment rozpoczęcia/zakończenia pracy oraz wszelkie postoje. Dodatkowo możesz śledzić prędkość każdego pojazdu, ilość zużytego paliwa, czy też kontrolę dynamiki jazdy. Nasz rejestrator gps pozwoli również na uzyskanie informacji odnośnie wskazań wysokości obrotów silnika, czy też siły nacisku na pedał gazu. Dzięki takim nowoczesnym rozwiązaniom możesz w łatwy sposób mieć pełną kontrolę nad flotą transportową. Zawsze będziesz mógł w szybki sposób zlokalizować dany pojazd. Dodatkowo nasz rejestrator trasy gps daje możliwość, aby w prosty sposób śledzić koszty eksploatacji floty transportowej, a wszystko dzięki raportom jakie uzyskasz z każdej trasy. Pozwoli to na zmniejszenie kosztów użytkowania Twoich pojazdów nawet do 30%. Co więcej, jeśli zależy Ci na środowisku, możesz wykorzystać naszą aplikację ECO Driving, która pomoże w zmniejszeniu emisji spalin, a co za tym idzie-zadba o środowisko naturalne.

Rejestrator trasy gps, a mapy drogowe

Nasz rejestrator gps wykorzystuje najnowsze mapy, które są na bieżąco aktualizowane. Pomogą one szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu podróży. Nasze mapy pokażą obecne natężenie ruchu oraz dostosują trasę przejazdu do aktualnych warunków drogowych. Dzięki temu Ty i Twoi kierowcy szybko i z łatwością dotrzecie do  miejsca docelowego.

Zobacz, co jeszcze możemy Ci zaoferować

Nowoczesny rejestrator trasy gps, oprócz nowoczesnych map i funkcji pozwalających na monitorowanie i śledzenie eksploatacji floty transportowej, pomoże zadbać o bezpieczeństwo zarówno Twoje, jak i Twoich kierowców. Dodatkowo rejestratory pomogą ochronić pojazdy przed kradzieżą oraz uruchomieniem przez niepowołane osoby. Jak to jest możliwe? Wszystko dzięki innowacyjnym systemom i rozwiązaniom jakie oferujemy naszym klientom. Jednym z nich jest blokada stacyjki, która zabezpieczy Twój pojazd przed uruchomieniem go przez osobę do tego nieuprawnioną. Jest to możliwe dzięki podłączeniu lokalizatora bezpośrednio do stacyjki. Blokadę stacyjki możesz w każdej chwili uruchomić nie wychodząc z domu. Innym rozwiązaniem jakie możemy zaproponować, aby ochronić Twoją własność, jest system pastylek autoryzowanych DALLAS. Uniemożliwia on uruchomienie auta przez osobę do tego niepowołaną. Auto może uruchomić tylko i wyłącznie osoba, która zaloguje się do systemu za pomocą pastylki z unikatowym chipem. Jeśli dojdzie do próby uruchomienia pojazdu przez osobę nieposiadającą odpowiedniej pastylki, zostaniesz o tym natychmiast powiadomiony za pomocą maila oraz telefonu. Takie rozwiązanie powoli zawsze mieć gwarancję i poczucie bezpieczeństwa, że auta nie zostaną skradzione. Dodatkowo możemy również zaoferować system nowoczesnych czujników 3D, które z kolei powiadomią o próbie zmiany lokalizacji Twojego pojazdu podczas wyłączonego zapłonu. Przykładowo, próba wciągnięcia auta na lawetę zostanie odnotowana, a Ty natychmiast otrzymasz powiadomienie. Czujniki 3D zarejestrują również każdy nietypowy ruch, a więc nagłą zmianę prędkości, czy też położenia, które mogą sugerować wypadek, bądź kolizję. O takim zdarzeniu również zostaniesz poinformowany. Sprawi to, że zawsze będziesz mieć kontrolę nad swoją flotą transportową oraz zadbasz o bezpieczeństwo kierowców.

Jeśli chcesz mieć pełną możliwość zarządzania swoją flotą transportową i mieć wpływ na jej eksploatację, skontaktuj się z nami. Możemy zaoferować Ci najnowocześniejsze systemy monitorujące zarówno dla właścicieli firm transportowych, jak i osób z prywatnymi samochodami. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doborze odpowiedniego pakietu monitorującego dostosowanego do Twoich potrzeb. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów całą dobę, siedem dni w tygodniu.