Zarządzanie flotą samochodową

Jesteś właścicielem kilku, a może kilkunastu pojazdów? Chcesz mieć zawsze kontrolę nad tym, co się z nimi dzieje i gdzie aktualnie się znajdują? Jeśli tak, to z  łatwością pomożemy Ci to osiągnąć.

xGPS to profesjonalna firma specjalizująca się w nowoczesnym monitoringu zarówno pojazdów mechanicznych, jak i obiektów stałych. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że systemy monitorujące, jakie oferujemy, są oparte o najnowsze technologie, gwarantujące najwyższą jakość.

Zarządzanie flotą samochodową – program gps

Program gps jest świetnym sposobem na zarządzanie flotą samochodową. Pozwoli on przede wszystkim określić szerokość geograficzną każdego z pojazdów w czasie rzeczywistym. Dodatkowo każdy system monitorujący daje możliwość poznania aktualnej prędkości, z jaką porusza się dany pojazd oraz sprawdzenia dokładnego przebiegu trasy. Dla bardziej dociekliwych, oferujemy systemy, które dostarczą informacje odnośnie wskaźnika obrotów, siły nacisku na pedał gazu oraz chwilowego i średniego spalania. Co więcej, za pomocą naszych systemów możesz w pełni kontrolować pracę kierowców. Jest to możliwe dzięki informacjom jakie otrzymasz na temat rozpoczęcia, zakończenia jazdy oraz wszelkich postojów. Te szczegółowe informacje pozwolą na efektywne zarządzanie flotą samochodową oraz ograniczenie zbędnych kosztów w Twojej firmie.

Jak umożliwiamy zarządzanie flotą transportową?

Po zamontowaniu urządzenia w danym pojeździe zyskujesz całodobowy dostęp do platformy internetowej lub naszej aplikacji. Jest to możliwe dzięki cyfrowym mapom całego świata, które udostępniają lokalizację każdegoz pojazdów. Ich położenie jest aktualizowane co 60 sekund, co daje bieżący podgląd szerokości geograficznej. Dodatkowo oferujmy  pełny dostęp do raportów oraz zestawień. Dzięki nim zarządzanie flotą będzie proste i intuicyjne. Będziesz mógł tworzyć analizy tras i ruchów pojazdów, a nawet obecności pojazdów w danych punktach.

Co jeszcze zyskasz, dzięki naszym systemom monitorującym?

Nowoczesne systemy śledzące nie tylko pozwolą na efektywne zarządzanie flotą pojazdów, ale również pomogą chronić Twoją własność. Jak to możliwe, że lokalizator gps uchroni przed kradzieżąauta? W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów stworzyliśmy dodatkowe rozszerzenia systemów monitorujących, które mają za zadanie zapobiec kradzieży aut. Jednym z rozwiązań, jakie oferujemy, jest możliwość zdalnej blokady stacyjki. Oznacza to, że jeżeli masz podejrzenia, że ktoś niepowołany może chcieć uruchomić Twoje auto, możesz w każdej chwili zablokować stacyjkę, co uniemożliwi rozruch silnika. Taką blokadę uruchomisz w kilka sekund kontaktując się z naszym Centrum Monitoringu. Równie szybko i sprawnie ją dezaktywujesz. Innym rozwiązaniem oferowanym przez nas jest system, który przed uruchomieniem auta wymusza na kierowcy zalogowanie się do systemu. Jest to nowoczesny system pastylek DALLAS. Każdy kierowca, który chce uruchomić pojazd musi zalogować się do systemu zamontowanego w pojeździe za pomocą pastylki z unikatowym numerem. Każda próba włączenia silnika bez zalogowania zostanie odnotowana, a Ty natychmiast zostaniesz o tym poinformowany droga mailową oraz telefoniczną.

Dodatkowo nasz system monitorujący możesz wyposażyć w czujniki 3D, które również pełnią rolę ochrony przed kradzieżą oraz pomogą zadbać o bezpieczeństwo Twoich kierowców. Inteligentne czujniki 3D potrafią wykryć ruch pojazdu na wyłączonym zapłonie, który może sugerować próbę lewarkowania, czy też wciągnięcia auta na lawetę. Co więcej, takie czujniki odnotowują każdą nagłą zmianę prędkości oraz położenia pojazdu, które mogą świadczyć o kolizji, bądź wypadku. Dzięki takim rozwiązaniom zawsze będziesz mieć pełną kontrolę, nad tym, co dzieje się z Twoimi pojazdami, a dodatkowo zadbasz o bezpieczeństwo kierowców.

Jak zamontować gps w aucie?

Montaż systemu gps odbywa się zazwyczaj w jednym z kilkudziesięciu salonów serwisowych na terenie całej Polski. Nasze urządzenie jest niewielkich rozmiarów i jest montowane w miejscu niedostępnym dla osób trzecich oraz tak, żeby nie przeszkadzało kierowcy. Z kolei antenę montujemy na nadszybiu, aby sygnał gps jaki będzie odbierany był jak najdokładniejszy. Jeśli jesteś właścicielem pokaźnej floty transportowej istnieje możliwość, aby nasi specjaliści przyjechali pod wskazany przez Ciebie adres w celu montażu urządzeń. Montaż podstawowych systemów monitorujących zajmuje zazwyczaj około 1 godziny. W przypadku wyboru tych bardziej zaawansowanych systemów, jak te wyposażone w czujniki 3D, czas montażu może się wydłużyć.

Jeśli zależy Ci, aby zarządzanie flotą pojazdów było proste i intuicyjne, skontaktuj się z nami. Nasze systemy monitorujące są przystosowane zarówno dla właścicieli firm transportowych z dużą ilością aut, jak i właścicieli prywatnych samochodów.

Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie systemy dostosowane do potrzeb i wymagań każdego z klientów. Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania, a dzięki systemowi monitorowania zyskasz pełną kontrolę nad flotą transportową i oszczędzisz koszty nawet do 30%.