Lokalizator GPS

Wiele firm transportowych korzysta z systemów monitorujących, które usprawniają proces zarządzania flotą transportową. Jeśli jesteś właścicielem firmy transportowej i poszukujesz nowoczesnego systemu do monitorowania Twoich pojazdów zapoznaj się z naszą ofertą. xGPS to profesjonalna firma specjalizująca się w systemach monitorujących zarówno obiekty stałe jak i wszelkiego rodzaju pojazdy mechaniczne. Na rynku istniejemy od 1996 roku, ciągle poszerzając i wzbogacając naszą wiedzę o nowości technologiczne. Dzięki temu, stale powiększamy grono wiernych i długoletnich klientów.

Zobacz jakie korzyści przyniesie lokalizator gps do auta

Nasz lokalizator gps ma za zadanie przede wszystkim namierzyć każde auto, które posiada zamontowany system i podać jego położenie w czasie rzeczywistym. Oprócz tej podstawowej funkcji możemy zaoferować również lokalizator gps do samochodu, który będzie informować o czasie pracy każdego z Twoich kierowców. Będziesz znać moment rozpoczęcia oraz zakończenia jazdy przez kierowcę wraz ze wszystkimi postojami. Dodatkowo lokalizator gps zanotuje aktualną prędkość oraz trasę przejazdu, które będą dostępne do wglądu w archiwum. Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad kosztami eksploatacji pojazdów możemy zaoferować lokalizator gps, z opcją obserwacji siły nacisku na pedał gazu oraz możliwością uzyskania informacji odnośnie wskaźnika obrotów silnika, czy też o chwilowym i średnim spalaniu paliwa.

Jak właściwie działa gps lokalizator?

Gps lokalizator opiera swoje działanie na globalnym systemie lokalizacyjnym NAVSTAR GPS, który używa systemu nawigacyjnego i radionawigacyjnego. Wykorzystuje on sztuczne satelity, co sprawia że jego zasięg jest światowy. W celu zlokalizowania danego obiektu, czy też pojazdu wykorzystuje się 21 sztucznych satelitów, które są równomiernie rozmieszczone na 6 kołowych orbitach. Gps lokalizator posiada bardzo precyzyjny i inteligentny zegar oraz komputer, które potrafią określić czas i prędkość obiektu.

Co jeszcze umożliwia lokalizator pojazdu?

Nasze lokalizatory posiadają wiele dodatkowych opcji, które pozwolą nie tylko określić aktualne położenie pojazdu. Lokalizacja samochodu może być doskonałym, a przede wszystkim skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą. Jak to możliwe? Nasz lokalizator pojazdu posiada wbudowane czujniki 3D, które są wrażliwe na zmianę położenia pojazdu podczas wyłączonego zapłonu. Oznacza to, że każda próba lewarkowania, czy też wciągnięcia Twojego auta na lawetę zostanie odnotowana. W takiej sytuacji natychmiast zostaniesz o tym fakcie poinformowany przez nasze Centrum Monitoringu. Dodatkowo czujniki 3D zadbają o bezpieczeństwo kierujących. Reagują i odnotowują one każdą nagłą zmianę prędkości oraz położenia pojazdu, które mogą świadczyć o kolizji, czy też wypadku. Gdy taka sytuacja ma miejsce, również natychmiast zostaniesz o niej poinformowany.

Jak jeszcze gps do samochodu może pomóc uchronić się przed kradzieżą?

Nasz nowoczesny i inteligentny system gps do samochodu pozwoli Ci w pełni zabezpieczyć się przed kradzieżą pojazdów. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej metodzie pastylek DALLAS, które zapobiegają przed uruchomieniem pojazdu przez osobę do tego nieupoważnioną. Oznacza to, że po zamontowaniu w aucie lokalizatora z opcją dodatkowej ochrony system gps do samochodu wymusi na kierowcy zalogowanie się za pomocą pastylki o niepowtarzalnym numerze. Dodatkowo, jeśli masz podejrzenia, że ktoś niepowołany próbuje uruchomić Twoje auto możesz w każdej chwili bez wychodzenia z domu włączyć blokadę stacyjki.

Jak zamontować system lokalizacji gps w aucie?

Jeśli już zdecydowałeś się skorzystać z naszych profesjonalnych usług monitorujących, zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych kilkudziesięciu salonów serwisowych na teranie Polski. Nasze serwisy znajdziesz w każdym województwie. Montaż gps w samochodzie jest bardzo prosty. Urządzenie jest niewielkie i montowane jest w miejscu mało widocznym, tak by nie przeszkadzało kierowcy podczas jazdy i nie było widoczne dla osób trzecich. Antena GPS zazwyczaj jest montowana na górnej części szyby, tak aby lokalizacja gps mogła jak najdokładniej określić położenie danego pojazdu. Jeśli jesteś właścicielem dużej floty transportowej, montaż gps może odbyć się również pod wskazanym przez Ciebie adresem. Czas montażu podstawowych funkcji zajmuje zazwyczaj około godziny. Jednak, gdy zdecydujesz się na bardziej zaawansowane systemy jak czujniki 3D, czas montażu ulegnie wydłużeniu. Po zamontowaniu systemu monitorującego oraz dopełnieniu formalności zyskujesz całodobowy dostęp do śledzenia Twoich pojazdów, który odbywa się za pomocą strony on-line, czy też aplikacji. Dodatkowo masz pełen dostęp do raportów i zestawień, dzięki którym będziesz mógł na bieżąco śledzić stopień zużycia floty transportowej.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą nowoczesnego monitoringu skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać system dopasowany do Twoich potrzeb. Korzystając z naszych systemów lokalizacyjnych zyskujesz nie tylko pełną kontrolę nad flotą transportową, ale również możesz zaoszczędzić koszty jej eksploatacji nawet do 30%.