Nadajnik GPS do samochodu

Jesteś właścicielem firmy transportowej i chcesz zawsze wiedzieć, gdzie dokładnie znajdują się Twoje auta? A może posiadasz tylko auta prywatne i chcesz mieć kontrolę nad ilością przejechanych kilometrów? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś!

 xGPS to firma od lat specjalizująca się w systemach monitorujących. Istniejemy na rynku od 1996 roku i dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, systemy, jakie oferujemy, odznaczają się najwyższą jakością. Oparte są one na najnowszych technologiach, które skrupulatnie śledzimy i za nimi podążamy. To dzięki temu, nasi klienci pozostają z nami na długie lata. Nasze systemy monitorujące zapewniają pełną kontrolę zarówno nad pojazdami mechanicznymi, jak i obiektami stałymi.

Czym jest nadajnik gps?

Nadajnik gps do samochodu to urządzenie, które wykorzystuje nowoczesne technologie lokalizacyjne, takie jak globalny system nawigacyjny oraz radionawigacyjny. Gps wykorzystuje sztuczne satelity, dzięki którym określana jest szerokość geograficzna pojazdu oraz jego wysokość n.p.m. Docelowo do określenia lokalizacji danego obiektu i pojazdu wykorzystywanych jest 21 satelitów umieszczonych równomiernie na 6 kołowych orbitach. Satelity sprawiają, że jesteśmy w stanie zlokalizować auto z dokładnością od 100 metrów do nawet kilkunastu centymetrów.

Co zyskujesz dzięki naszym nadajnikom gps?

Nasz nadajnik gps do śledzenia pojazdów przede wszystkim pomoże określić położenie każdego z  Twoich aut w czasie rzeczywistym. Jednak to nie wszystkie możliwości, jakie może zaoferować system do monitoringu. Nasze nadajniki dostarczą informacji między innymi o czasie pracy kierowcy. Oznacza to, że poznasz dokładny moment rozpoczęcia i  zakończenia jazdy oraz wszelkie postoje na danej trasie. Dodatkowo będziesz mieć podgląd dynamiki jazdy oraz uzyskasz informacje na temat ilości przejechanych kilometrów. Dla bardziej dociekliwych i chętnych większej ilości szczegółów, oferujemy również możliwość bieżącego śledzenia rzeczywistej prędkości z jaką porusza się dany pojazd, siły nacisku na pedał gazu, obrotów silnika oraz średniego i chwilowego spalania. Takie nowoczesne rozwiązania pozwolą mieć pełną kontrolę nad całą flotą transportową, a dostępne raporty z przejechanych tras, dadzą możliwość efektywnego zarządzania pojazdami.

Zobacz, czym jeszcze możemy Cię zaskoczyć.

Nasz nadajnik gps do samochodu posiada najnowsze mapy drogowe, które są na bieżąco aktualizowane. Dzięki dostępowi do aktualnych warunków drogowych ominiesz korki, czy też remonty drogowe. Inteligentna mapa wyznaczy najbardziej optymalną i przystosowaną do sytuacji drogowej trasę. To z kolei spowoduje, że Ty i Twoi kierowcy zawsze dotrzecie bezpiecznie i na czas do celu podróży.

Dodatkowo nasze systemy tworzą świetne zabezpieczenie antykradzieżowe. Wszystko dzięki nowoczesnemu systemowi pastylek DALLAS. W inteligentny sposób uniemożliwia on uruchomienie pojazdu przez osobę, która nie jest do tego uprawniona. Oznacza to, że auto uruchomi tylko kierowca, który zaloguje się do systemu za pomocą pastylki ze specjalnym numerem. Oczywiście każda próba podjęcia uruchomienia pojazdu bez zalogowania się do systemu zostanie odnotowana, a Ty natychmiast otrzymasz taką informację mailowo i telefonicznie. Co więcej, możesz jeszcze skorzystać z możliwości blokady stacyjki, którą uruchomisz bez wychodzenia z domu. Jest to kolejne zabezpieczenie, które zadba o bezpieczeństwo floty transportowej oraz kierowców.

To jeszcze nie koniec naszych możliwości! Jeśli zależy Ci na dodatkowych zabezpieczeniach i ochronie, oferujemy również nowoczesny system czujników 3D. Co zyskasz dzięki nim? Czujniki odnotowują każdy ruch, który może sugerować wypadek i kolizję. Będzie to więc każda gwałtowna zmiana prędkości oraz położenia pojazdu. Ponadto, czujniki odnotują jeśli auto będzie wciągane na lawetę lub gdy zostanie podjęta próba lewarkowania pojazdu. O każdej z powyższych sytuacji zostaniesz natychmiast poinformowany.

Jak możesz zarządzać flotą transportową?

Umożliwiamy dostęp do podglądu położenia każdego z Twoich pojazdów przez całą dobę. Jest to możliwe dzięki systemowi on-line, który wykorzystuje do lokalizacji cyfrowe mapy świata. Dzięki temu w każdej chwili sprawdzisz, gdzie jest dany pojazd. Istotne jest to, że  położenie pojazdów jest odświeżane co 60 sekund, dając aktualny odczyt szerokości geograficznej pojazdu. Możesz również korzystać z wielu raportów oraz zestawień z przejechanych tras. Pomoże Ci to zwiększyć efektywność Twojej floty transportowej i pozwoli ograniczyć koszty nawet do 30%.

Jeśli jesteś właścicielem firmy transportowej i chcesz zakupić system monitorujący oraz nadajnik gps do samochodu skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb oraz wymagań. Możesz również odwiedzić nas w jednym z kilkudziesięciu salonów serwisowych dostępnych na terenie każdego województwa. Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli firm transportowych jak i samochodów prywatnych.