Monitoring aut

Jesteś właścicielem firmy transportowej i chcesz zawsze wiedzieć, gdzie są Twoje auta? Jeśli tak, to nasze urządzenia sprawią, że będzie to niezwykle proste i intuicyjne. xGPS to firma, która specjalizuje się w nowoczesnym monitoringu wszelkich pojazdów mechanicznych oraz obiektów stałych. Działamy na rynku już od 1996 roku. Na przestrzeni lat ciągle doskonalimy i pogłębiamy naszą wiedzę dotyczącą technologii systemów monitorujących. Dzięki temu nasze usługi z zakresu monitoringu cieszą się dużą popularnością i uznaniem. Świadczyć może o tym chociażby ciągle powiększająca się liczba stałych i wieloletnich klientów. Systemy gps jakie Wam oferujemy doskonale sprawdzą się zarówno w autach ciężarowych, jak i prywatnych.

Co zyskujesz dzięki naszym nowoczesnym systemom monitorującym auta?

Jako specjaliści w systemach śledzących bieżące położenie pojazdów, możemy wam zaoferować nowoczesny i niezwykle efektywny monitoring aut. Dzięki niemu będziesz mógł w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się każde z Twoich aut. Dodatkowo monitoring aut daje opcję kontroli czasu pracy kierowcy. Jest to możliwe, dzięki odnotowywaniu momentu rozpoczęcia oraz zakończenia jazdy, wraz ze wszystkimi odbytymi przez kierowcę postojami. Dla tych, którzy chcą mieć również wpływ na ograniczenie eksploatacji pojazdów i kosztów z tym związanych, proponujemy zaawansowane systemy monitorujące, pozwalające na śledzenie prędkości, z jaką porusza się dany pojazd, ilości chwilowego i średniego spalania paliwa oraz wskaźnika obrotów silnika, a nawet siły nacisku na pedał gazu. Dostęp do wszystkich tych informacji pozwoli na efektywne zarządzanie flotą transportową.

Monitoring aut to również nowoczesne mapy, które aktualizujemy na bieżąco. Dzięki nim poznasz natężenie ruchu oraz zostaniesz poinformowany o wypadkach na trasie tak, aby móc swobodnie ominąć korki. Mapy, w oparciu o aktualną sytuację na drogach, wyznaczą dla Ciebie i Twoich kierowców optymalną trasę, którą szybko i bezpiecznie dojedziecie do celu.

Jak działa nowoczesny monitoring auta?

Monitoring auta i określanie jego pozycji jest możliwe dzięki GPS – czyli globalnemu systemowi lokalizacyjnemu. Aby móc odczytać położenie auta wykorzystywany jest system nawigacyjny oraz radionawigacyjny, który posiada zasięg światowy. Za pomocą sztucznych satelitów wyznacza on szerokość geograficzną oraz wysokość n.p.m. pojazdu, bądź obiektu stałego. Jest to możliwe dzięki liczbie aż 21 satelitów, które są umieszczone równomiernie na 6 kołowych orbitach. Nowoczesny monitoring auta pozwala na określenie lokalizacji z dokładnością od 100 metrów do nawet kilkunastu centymetrów. Wszystko dzięki niezwykle precyzyjnemu zegarowi oraz komputerowi. To one przetwarzają informacje odnośnie czasu dotarcia specyficznego sygnału satelity do danego obiektu, co sprawia, że mamy możliwość określenia zarówno prędkości, jak i czasu obiektu.

Czy monitoring auta może uchronić go przed kradzieżą?

Nasze systemy dają możliwość dodatkowego zabezpieczenia auta przed uruchomieniem przez niepowołaną osobę. Możesz skorzystać z dwóch dostępnych zabezpieczeń. Pierwszą z nich jest możliwość blokady stacyjki z dowolnego miejsca i w każdej chwili. Wystarczy tylko krótka informacja przekazana do naszego Centrum Monitorującego. Blokadę możesz zdjąć równie szybko i łatwo. Drugą opcją jest innowacyjny system pastylek DALLAS. Wymusza on zalogowanie się do systemu zamontowanego wewnątrz pojazdu. Zalogować można się z tylko i wyłącznie za pomocą pastylki z unikatowym i niepowtarzalnym numerem. Jeśli zostanie podjęta próba uruchomienia samochodu bez logowania, zostaniesz o tym natychmiast poinformowany droga mailową oraz telefoniczną.

Dodatkową opcją, jaką oferujemy, aby jeszcze bardziej chronić Waszą flotę transportową przed kradzieżą, jest system wykorzystujący czujniki 3D. System ten odnotuje każdy ruch pojazdu na wyłączonym zapłonie, który może świadczyć o próbie lewarkowania, czy też wciągnięcia pojazdu na lawetę. O takiej sytuacji również zostaniesz niezwłocznie poinformowany. Dodatkowo takie czujniki reagują na nagłą zmianę prędkości oraz położenia auta, które mogą sugerować wypadek, czy też kolizję. Dzięki temu będziesz mógł szybko zareagować w sytuacjach awaryjnych, a także zadbać o bezpieczeństwo kierowców.

Jeśli powyższe opcje są niewystarczające, możemy zaoferować dodatkowo system nadzoru wizyjnego w kabinie kierowcy, mikrofony transmitujące głos z kabiny oraz przyciski anty-napadowe.

Wszystkie te zabezpieczenia pozwolą zadbać o bezpieczeństwo nie tylko Twojej floty transportowej, ale również Twoich kierowców. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jakie oferują nasze systemy monitoringu, będziesz mieć pełną kontrolę nad tym, co dzieje się z pojazdami.

Jeśli jesteś zainteresowany zamontowaniem systemu monitorującego w aucie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i z chęcią doradzą wybór najlepszego dla Ciebie systemu śledzącego flotę transportową. Możesz odwiedzić nas również w jednym z kilkudziesięciu salonów serwisowych na terenie Polski. Nasze serwisy znajdziesz w każdym z województw.