Śledzenie GPS pojazdów

xGPS to firma działająca na rynku już od 1996r. Specjalizujemy się w profesjonalnych systemach monitorujących pojazdy mechaniczne oraz obiekty stałe. Nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu systemy monitorujące jakie oferujemy, cieszą się dużą popularnością, o czym może świadczyć duża liczba stałych odbiorców, w tym między innymi znaczących firm w branży transportowej. Nowoczesna technologia jaką stosujemy oraz systematyczne podążanie za nowinkami technologicznymi z zakresu monitoringu, pozwala zaoferować klientom profesjonalne i rzetelne usługi monitoringu na jak najwyższym poziomie.

GPS – śledzenie auta

Podążanie za lokalizacją samochodu nie jest niczym nielegalnym oraz złym, jeśli służy nam do ochrony naszej własności, czy też jest jednym z elementów niezbędnych w naszej pracy. GPS – śledzenie auta może być również wykorzystywane w celu zapobiegnięcia kradzieży lub może być pomocne przy ograniczaniu kosztów związanych z użytkowaniem floty pojazdów.

Czym jest więc śledzenie gps?

Gps to urządzenie, które za pomocą nowoczesnych systemów nawigacyjnych i radionawigacyjnych pozwala wyznaczyć nam położenie geograficzne pojazdu oraz jego wysokość n.p.m. Wszystko to jest możliwe dzięki sztucznym satelitom wykorzystującym zasięg światowy. Wystarczy tylko, że Wasze auto posiada zamontowany system wykorzystujący śledzenie gps. Dokładność w oszacowaniu położenia danego pojazdu może wynosić nawet do kilkunastu centymetrów. Jest to możliwe dzięki niezwykle dokładnym i precyzyjnym komputerom i zegarom.

Jakie korzyści daje urządzenie gps do śledzenia w Waszym aucie?

Urządzenie gps do śledzenia to przede wszystkim możliwość odczytania położenia pojazdu w czasie rzeczywistym. Dodatkowo nasz gps wyposażony jest w najnowsze mapy, które są na bieżąco aktualizowane. Co więcej, mapy te obrazują rzeczywiste natężeniu ruchu oraz sytuację na drodze. Pozwoli to szybko i łatwo wyznaczyć optymalną trasę, którą Ty i Twoi bliscy dojedziecie bezpiecznie do celu podróży.

Jesteś właścicielem dużej floty transportowej? Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Śledzenie auta to opcja, którą w dużej mierze wykorzystują właściciele zarówno niewielkiej, jak i dużej floty transportowej. Nasze systemy służące do śledzenia aut oferują nie tylko możliwość zlokalizowania pojazdów w czasie rzeczywistym, ale również pomagają zgromadzić informacje na temat ilości przejechanych przez dany pojazd kilometrów, czy też ilości paliwa, jakie zostało spalone na danej trasie. Dodatkowo nasz gps udostępnia informacje dotyczące aktualnej prędkości pojazdu, czasu rozpoczęcia oraz zakończenia jazdy, czy też dynamiki jazdy. Jednak to nie koniec naszych możliwości. Nasze systemy gps dostarczają szczegółowych informacji nawet o obrotach silnika, czy też o sile nacisku na pedał gazu. Dzięki tym rozwiązaniom będziesz miał pełną kontrolę nad eksploatacją pojazdów.

Co jeszcze umożliwia nasz system monitorowania?

Nasz system wykorzystujący gps śledzenie umożliwia nie tylko monitoring floty transportowej, ale również zabezpieczenie każdego pojazdu przed kradzieżą. Osoba, która nie ma uprawnień, nie będzie w stanie uruchomić pojazdu. Wszystko dzięki nowoczesnemu systemowi pastylek autoryzujących DALLAS. Tylko osoba, która posiada odpowiednią pastylkę będzie mogła uruchomić pojazd. W innym wypadku natychmiast zostaniesz poinformowany drogą mailową oraz telefoniczną o próbie uruchomienia pojazdu przez osobę niepowołaną. Aby zapobiec kradzieżom, nasze systemy posiadają również dodatkową opcję, jaką jest blokada stacyjki. W dowolnym momencie, za pośrednictwem Centrum Alarmowego, możesz zablokować stacyjkę, uniemożliwiając tym samym uruchomienie pojazdu. Oczywiście taką blokadę możesz odwołać w każdej chwili, a zajmie Ci to zaledwie kilka sekund. Dodatkowo nasze systemy wyposażone są w czujniki 3D, które reagują na nagłą zmianę prędkości, czy też położenia pojazdu mogące sugerować wypadek lub kolizję. Takie czujniki 3D potrafią również wykryć ruch pojazdu podczas wyłączonego zapłonu – co może oznaczać próbę wciągnięcia go na lawetę. O takich sytuacjach również zostaniesz natychmiast poinformowany.

Śledzenie pojazdów to bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla posiadaczy bogatej floty transportowej, jak i dla właścicieli samochodów prywatnych. Właściciele prywatni również mogą wykorzystać nasze systemy do analizy przejechanych kilometrów oraz do monitowania zużycia paliwa. Wszystko to jest możliwe dzięki aktualizacji danych co 60 sekund. Bieżące położenie auta możemy śledzić przez całą dobę za pomocą strony on-line lub aplikacji.

Jeśli chcesz zamontować w swoim aucie system monitorowania gps, skontaktuj się z nami. Nasze centrum techniczne jest do dyspozycji klientów przez całą dobę, a nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Możesz również odwiedzić nas w jednym z serwisów dostępnych w każdym województwie na terenie Polski. Podczas takiej wizyty szybko i sprawnie zamontujemy niewielkich rozmiarów urządzenie gps do śledzenia pojazdów.